Sumanęs pasipriešinti policijos pareigūnams ir puodu policininkui per galvą vožęs vyras – nieko nepešė. Smurtautojui už savo elgesį teko atsakyti teisme, kur jis „užsidirbo“ dar vieną teistumą.
O sau problemų Varėnos rajone gyvenantis vyriškis kaip reikiant prisidarė sulaikomas už smurtą artimoje aplinkoje. Jo gyvenimo draugė policiją iškvietė po to, kai vyras ėmė smurtauti, supykęs dėl to, kad ji jo neveža į „tašką“ nusipirkti alaus ir cigarečių. Tokio vyriškio noro neišpildžiusi ir verčiau eiti miegoti pasiūliusi moteris savo atžvilgiu sulaukė smurto.
Naktį atvykusius pareigūnus smurtautojas pasitiko agresyviai nusiteikęs, nepakluso jų reikalavimams. Policija prašė jo nurimti, ištraukti iš kišenių rankas, tačiau įsisiautėjęs vyiškis to nepaisė, ėmė spardyti daiktus ir agresyviai eiti link sugyventinės.
Pareigūnai jį perspėjo, kad panaudos fizinę prievartą ir tuomet pargriovė ant žemės, bandė uždėti antrankius, bet jis ir toliau priešinosi kiek įmanydamas. Vyrą pavyko nuraminti tik panaudojus elektrošoką. Tačiau tada atrodė, kad jam sutriko sveikata, tad pareigūnė iškvietė medikus, atlaisvino ranką. Tuomet vyriškis čiupo po ranka pasitaikiusį metalinį puodą ir juo trenkė į veidą policijos pareigūnui, taip sužalodamas antakį.
Nors ši istorija nutiko dar pernai metais, vyriškis teismo nuosprendžio sulaukė šiemet. Jo atžvilgiu buvo iškelta baudžiamoji byla dėl pasipriešinimo policijos pareigūnams.
Vyras savo kaltę pripažino visiškai ir vis pareigūno atsiprašinėjo. Jis aiškino, kad sulaikymo metu jam buvo lūžę šonkauliai, tad jis vis prašė pareigūnų nedėti antrankių jam už nugaros, nes skauda. Jo nuomone, pareigūnai nepatikėjo, o kadangi jam labai skaudėjo, jis griebė puodą ir nė nesitaikydamas trenkė, kur papuola. Vyras aiškino, kad to padaryti nenorėjo, jį taip pasielgti pastūmėjo juntamas skausmas.
Teismas įvertino tai, kad kaltinamasis gailisi, tačiau buvo atsižvelgta, kad anksčiau jis jau teistas už smurtinius nusikaltimus, ne kartą baustas ir administracine tvarka.
Įvertinęs visas aplinkybes, teismas nusprendė vyriškį pripažinti kaltu ir skyrė jam 8 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, atidedant jos vykdymą vieneriems metams. Per tą laiką vyriškis turi dirbti ar registruotis Užimtumo tarnyboje, dalyvauti elgesio pataisos programoje ir nevartoti psichiką veikiančių medžiagų.
Taip pat jam taikyta ir baudžiamojo poveikio priemonė – jis turės sumokėti daugiau kaip 200 eurų dydžio įmoką į nukentėjusių asmenų fondą.